V236BJ1-P01 Rev.CB

| panel model | V236BJ1-P01 Rev.CB |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| V236BJ1-P01 Rev.CB cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 521.471(H)×293.184(V) mm |
| Zarys Dim. | 535.06(H)×307.34(V) ×1.32(D) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Antiglare (Haze 1%) |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 3000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Grubość płyty | 0.50+0.50 mm |
| Transmitancja | 5.6% (Typ.)(with Polarizer) |
| Obsługuje kolor | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Źródło światła | No B/L |
| Waga | 510g (Typ.) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 30 pins LVDS (1 ch, 8-bit) , Connector |
| Zasilacz | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB.
INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor V236BJ1-P01 Rev.CB na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor V236BJ1-P01 Rev.CB na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "V236BJ1-P01 Rev.CB"
- INNOLUX V236BJ1-P01 Rev.CB
- Arkusz danych V236BJ1-P01 Rev.CB
- Obraz V236BJ1-P01 Rev.CB
- Cena V236BJ1-P01 Rev.CB
- Dystrybutor V236BJ1-P01 Rev.CB

